A kazah rg-s duzzadt végtagjaira keresett vízhajtót, de valószínűbb, hogy fogyni akart.

Dőlt a vére, elrontotta az irányt, mégis Eb-aranyat nyert

Egy körrel előbb ünnepelt, végül dobogóra sem ért a futó

Az izraeli atléta elszámolta magát, végül ki is zárták a fináléból.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Egy 18 éves svéd srác a rúdugrás Európa-bajnoka

Még meg sem született az idei győztes, amikor utoljára ketten is átugrották a hatméteres álomhatárt.
fel 0 le
Index Index

Ünnepelte az ezüstöt,későn jött rá, hogy még egy kör van

Az Eb legnagyobb bakija lett az izraeli futónőé. Egy 18 éves rúdugró rengette meg a világot.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Egy éremmel végzett az atlétikai válogatott az Eb-n

A zárónap versenyszámaiban nem sikerült dobogós helyezést elérnie egy magyar versenyzőnek sem.
fel 0 le
Index Index

Túl gyors volt a kanyar, fejre állt a német váltó

Vezetőj helyen kicsúszott a befutóember, társa is átesett rajta az Eb-elődöntőben.
fel 0 le
Index Index

Harminc kilométer után kikapcsoltam, mint egy robot

Csere Gáspár a születésnapján futott maratont az Eb-n. A meleghez képest jó idővel ért célba.
fel 0 le
444 444

Alig kilenc és fél perccel kapott ki a győztestől a maratoni versenyben Csere Gáspár az Eb-n

A belga Koen Naert Európa-bajnoki rekorddal nyert a berlini Eb-n.
fel 0 le
Index Index

Véres az egész arca, mégis lefutja a maratont

Volha Mazuronak orra kezdhetett el vérezni a verseny közben.
fel 0 le
Index Index

Ki játszik a Hertha stadionjában, hogy 60 ezren vannak kint?

Az atlétika-Eb csúcsot döntött. Három testvér együtt nyert aranyat váltóban. 17 éves futó duplázott. Perkovic öt Eb-t nyert sorozatban.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Triatlon-Eb: minden nehézsége ellenére negyedik lett a magyar vegyesváltó

Nem érkezett meg időben egy kerékpár, rossz helyre dobott úszósapka és minden hátráltató körülmény dacára is remekül helytállt a magyar váltó.
fel 0 le
Index Index

Csak egy bicikli kellett a szlovák lépegető létrehozásához

A gyaloglás unalmas? Németekkel és egy-két őrült szurkolóval show-t lehet belőle csinálni.
fel 0 le
Index Index

Gázszivárgás miatt később rajtol a 20 km-es női gyaloglás, két magyar is érintett

A versenyszám közel van a 2016-os berlini terrortámadás helyszínéhez, ezért ennyire óvatosak a szervezők.
fel 0 le
Index Index

A két bátyja után a kisöccs is Eb-aranyat nyert

Az Ingebrigtsen fivérek közül mindenki nyert már 1500-on. Most együtt is döntőztek. Belga ikrek állnak a 400 dobogóján.
fel 0 le
Index Index

Baji Balázsnak nem jött össze az érem, nyolcadik az atlétika-Eb-n

A 110 gát döntőjében nem tudott újítani a sprintert. Ideje is elmaradt a várttól.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Baji a nyolcadik, célfotó döntött 110 gáton

A világbajnoki bronzérmes, Európa-bajnoki ezüstérmes Baji Balázs 13.41-gyel a második lett a saját elődöntős futamában, összességében pedig a hatodik