#bringa

Index Index

Az oldalszél káoszában elvérzett pár Tour de France-menő

A sárga trikós és a címvédő csapat dolgozta meg a mezőnyt. Van Aert nyerte a 10. etap sprintjét.
fel 0 le
Index Index

Tour de France: nyaralós szakasz tartott a sárga trikós

A 9. etapon Impey nyert szökésből, nem is igen volt üldözés. 16 percet kapott a főmezőny.
fel 0 le
Index Index

Átszúrta a pálya darabja a tüdejét, intenzíven ápolják az olasz pályakerékpárost

A 17 éves Lorenzo Gobbo az ifjúsági Eb-n bukott szerencsétlenül, egyméteres parketta állt a testébe.
fel 0 le
Index Index

Rajt-cél győzelem a Touron, az agresszív versenyzés sárga trikót ért

De Gendt 200 km-es szökésből nyerte a 8. szakaszt. Alaphilippe visszavett az első helyet.
fel 0 le
Index Index

Szupersprint döntött a Tour de France leghosszabb szakaszának végén

A győztes Dylan Groenewegen 73 km/h-val száguldott a hajrában. Sagan Merckx-t fogta be.
fel 0 le
Index Index

Az első durva hegy berobbantotta Tour de France-t

A 6. etapon Ciccone vette át a sárga trikót. A favoritok közül a címvédő Thomas a legerősebb.
fel 0 le
Index Index

Armstrong: Elsétáltam a fegyverboltba

Semmit nem változtatna a doppingoláson megbukó bringás. Ha mindenki tiszta lett volna, akkor is ő győzhetett volna.
fel 0 le
Index Index

Sagan verhetetlen volt, befeszített mint Hulk

Az ötödik szakasz győztese régi ünneplését vette elő a Tour de France-on.
fel 0 le
Index Index

Légzsákos védelem csillapította a bringás bukását

A Tour de France-on Perichon belerohant egy jelzőtáblába, szerencséjére be volt burkolva. De így is nagyot bukott.
fel 0 le
Index Index

A sárga trikós vezette fel a szakaszgyőztes sprintjét a Touron

A Quick Step csapat nem tud leállni, az előző után a mai szakaszt is megnyerték.
fel 0 le
Index Index

Kettétört a Tour-versenyző bringája a csúnya bukásban

Asgreen egy járdaszigetnek hajtott neki. A dán versenyző később kórházba került.
fel 0 le
Index Index

Senki nem bírta a pezsgővidéken Alaphilippe őrült száguldását

A franciák nagy napja: győzelem és sárga trikó a Tour de France-on.
fel 0 le
Index Index

Tour: a sárga trikós csapata sokkoló idővel nyerte az időfutamot

A Jumbo-Visma nyerte a 2. etapot. A címvédő Thomas klubja 20 másodpercet kapott.
fel 0 le
Index Index

Sagan centikkel bukta el a Tour de France nyitószakaszát

Egy célhoz közeli bukás miatt a segítő Teunissen kapott váratlan lehetőséget, élt is vele.