Nagy bukás szakította ketté a Giro mezőnyét, de mivel az utolsó kilométeren belül történt, a szakasz végeredményét nem befolyásolta.

A nadrágja is felszakadt, menet közben kellett ápolni a szlovént.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Feladta a Girót a vérző térddel befutó bringás

Kedden irtó nagyot bukott a korábbi Giro-győztes, de aznap még végigtekerte a távot. Szerdán feladta a versenyt.

Véresre vert térddel tekerte le az egyik favorit a Giro-szakaszt

Tom Dumoulin bal lába egy merő vér volt, mire célba ért.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Galéria: Elindult a Giro d’Italia

Bolognában jártunk, ahol a 2019-es Giro d'Italia nyitóünnepségét, szombati időfutamát, illetve vasárnapi rajtját is megtekintettük.
fel 0 le
24.hu 24.hu

A menedzser, aki felfedezte a szlovák csodabogarat

Peter Sagan napjaink egyik legkimagaslóbb kerékpárosa. Bolognában jártunk, ahol felfedezőjével, Roberto Amadióval beszélgettünk.
fel 0 le
444 444

A szokásosnál kevésbé eszetlen, de pénzszórás Budapestre hozni a Giro d’Italiát

Megint megkaptuk a dumát, hogy majd ettől jönnek ide a turisták, de erre semmi bizonyíték nincs. Magyarországnak nincsenek a versenyhez elég jó bringásai, és Budapesten máshogy is lehetne népszerűsíteni a kerékpározást. De az tény, hogy ez aprópénz a megszokott megalomán őrültségekhez képest.
fel 0 le
444 444

Orbán fogorvosa Magyarországra hozná a Giro d’Italia rajtját

És a kormány segítségével világszínvonalú kerékpáros akadémiát is szeretne Bátorfi Béla.
fel 0 le
24.hu 24.hu

“Froome-ot nem is lett volna szabad rajthoz engedni”

A kerékpársport legendája nem örül Chris Froome sikerének, sőt!
fel 0 le
24.hu 24.hu

Nem tiltották el a dopping miatt, most is agyonveri a mezőnyt a brit kerekes

A Girót sem vehetik el a botrányhős bringástól.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Froome nagyon nem bírta a végét

A belga Tim Wellens nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny negyedik szakaszát.
fel 0 le
24.hu 24.hu

A címvédő nyerte a történelmi nyitányt, de mindenki Froome eséséről beszél

A 101. kiírásig kellett várni a Girón arra, hogy ne Európából rajtoljon el a mezőny.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Még el sem indult a Giro, máris bukott Froome

A 2018-as olasz körverseny péntek délutáni rajtja, úgynevezett prológja pályabejárásán járt pórul a Tour de France és Vuelta-győztes brit kerekes.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Kerékpárban lényegében elfogadták a doppingolást

Még el sem indult a Giro, máris balhé van körülötte. Olyan, amelyik feszegeti az eddigi doppingszabályok adta kereteket.