Kozák nagyon megverte a hazai riválisait

A férfiaknál viszont óriási küzdelemben dőlt el a 400 méteres futam.
fel 0 le
Index Index

Doppingvétségen értek, jobb nem történhetett volna

A kajakos Dudás Miklós 34 hónapos eltiltása alatt megtanulta megbecsülni, mit jelent élsportolónak lenni. Állami ösztöndíját visszafizeti, a tisztaság ezt kívánja. Volt, amikor megtört, nagykabátban feküdt az ágyban, és sírt a tévé előtt. Tavalyi vb-érme után idén újabbat akar. Interjú.
fel 0 le
Index Index

Kiss Péter 16 évesen lett aranyérmes a felnőtt para kajak-Eb-n

A magyar válogatott két negyedik és egy ötödik helyet szerzett még Poznanban a nyitónapon.
fel 0 le
Index Index

Édesanyja készíti fel a világ ellen az év kajakosát

A 21 éves Kopasz Bálint sokat olvas az étrendről, fontos tizedeket remél tőle a pályán. Szegeden törne át, és lenne érmes a vb-n.
fel 0 le
Index Index

Az olimpiák félmeztelen hőse most kajakban akar kijutni

A tongai Pita Taufatofua alig tud megmaradni a hajóban, pedig bikacápák közé is befordulhat.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Szívműtét miatt kihagyja a szezont a világbajnok kajakos

Már elvonási tünetei vannak a víz és a lapát hiányától.
fel 0 le
Index Index

Azért az megérint, hogy Egerszegivel vagyok egy lapon

A 32 éves Kozák Danuta ötszörös olimpiai bajnok, és még vannak céljai a kajakozásban. Nem ébred minden nap terminátorként, teljesebb az élete, mióta gyereke van. Milyen volt kiscsikónak, mi esett rosszul neki, és mekkora nyomás, hogy mindig a csúcson legyen. Interjú.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Joób Márton: Egy tízgyerekes családhoz némi lazaság is kell

Háromszoros kenuvilágbajnok, a szegedi MSZP-frakció és a Hit Gyülekezetének tagja. Bár még csak 36 éves, februárban már a tizedik gyereke született meg, és nem is szeretnének ennyinél megállni. Interjú.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Logikus döntést hoztak a kajak-kenusok

Az Európai Kajak-Kenu Szövetség (ECA) elnöke, Albert Woods bejelentette, hogy Európa-bajnokságnak minősül a júniusi, minszki Európa Játékok sportági versenye.
fel 0 le
Index Index

Zsidó sportfesztiváltól elvett milliárdokkal drágul triplájára a kajak-kenu-vb

A szegedi vb beruházásaira 1,85 milliárdot szántak, az átcsoportosított pénzzel 5 milliárdnál járunk.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Kovács Katalin megmutatta a kislányát

Júliával olyan gyorsan ment a szülés, hogy a férje lemaradt a nagy eseményről.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Elhunyt Tóth Attila Márk, válogatott kajakos

Hosszas betegség után jelentette be halálhírét a Magyar Kajak-Kenu Szövetség.