A nadrágja is felszakadt, menet közben kellett ápolni a szlovént.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Feladta a Girót a vérző térddel befutó bringás

Kedden irtó nagyot bukott a korábbi Giro-győztes, de aznap még végigtekerte a távot. Szerdán feladta a versenyt.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Véresre vert térddel tekerte le az egyik favorit a Giro-szakaszt

Tom Dumoulin bal lába egy merő vér volt, mire célba ért.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Két csatornán is nézhetjük majd a Tour de Hongrie-t

Siófokon rajtol majd a mezőny, hat nappal később pedig Székesfehérváron ér véget a körverseny.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Félbe kellett szakítani egy versenyt, mert a női bringás beérte a férfiakat

Ritka malőr csúszott be Belgiumban az egyik egynapos kerékpárversenyen.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Két magyar bringás biztosan helyet kap Contador csapatában

Nagyon elégedett volt a teljesítményükkel és a hozzáállásukkal is.
fel 0 le
444 444

Révész Máriusz: 150 milliárdból fejlesztenek kerékpárutakat a következő négy évben

Csak hogy legyen nyoma.
fel 0 le
444 444

1400-an tekernek a Bartók Béla úti bringaúton

Volt értelme a kerékpárút kijelölésének a felújított Bartók Béla úton, ahol most mértek először bringás forgalmat: 1400-an tekertek át rajta egy nap alatt egy irányba. Összehasonlításképpen a Bem rakparton 3300-an bringáznak két irányba egy nap alatt. Fotó: IBBP/FbMint az I Bike Budapest posztjából kiderül, a kerékpárosok többen lett a Bartók Béla úton, hiszen sokan az autók miatt nem tekertek erre, illetve a járdáról is leszoktak a kétkerekűek a gyalogosok nagy örömére. (IBBP)
fel 0 le
24.hu 24.hu

A biciklizés legnagyobb akadálya a félelem

De úgy tűnik, a kormány annyira komolyan gondolja a változtatást, hogy szakmai ismeretekkel rendelkező civileket is bevon a kerékpározás fejlesztésébe.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Két komoly név sem indul a Vueltán

Sem a címvédő, sem a Tour de France győztese nem áll rajthoz a háromhetes versenyen.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Elrajtolt az idei Tour de Hongrie Siófokon

Svájci kerékpáros nyerte a keddi prológot, a legjobb magyar 22. helyen végzett a változó időjárási körülmények között.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Csigolyatörés és ütés – nem bírtak magukkal a Tour nézői

Egy kerékpárost csigolyatörés gyanújával szállítottak kórházba, Chris Froome-ot meg is ütötték versenyzés közben.