Ilyen lett a Vidi új arénája.
fel 0 le
24.hu 24.hu

A PAOK ellen még ment, Mezőkövesden viszont elbukott a MOL Vidi

A magyar bajnok nehezen bírja a terhelést, nem sikerült kihasználni a Fradi vereségét.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Bejelentették, mikor és ki ellen avatja fel 14 milliárdos stadionját a Vidi

Három bajnokit is rendeznek ott az ősszel, mindhárom rangadó lesz.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Komoly bicepszet villantott a Vidi Európában

A görög bajnokságot két vesztett ponttal vezető PAOK ezúttal nem becsülte le a fehérváriakat, bevetett mindent és mindenkit, de így sem volt ellenszere a Vidi ellen. Elemzés.
fel 0 le
24.hu 24.hu

EL: a Vidi ellenfelének edzője rém gyenge magyarázattal állt elő

Razvan Lucescunak csak annyit üzenünk: böngéssze át a fontosabb statisztikákat és nézzen fel az eredményjelzőre.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Pátkai: Ez nehezebb volt, mert csak egy góllal nyertünk

Nikolic edző azt mondta, 1-2 sör lecsúszik majd a PAOK elleni sikert megünneplendő.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Gyönyörű fejessel és hősies védekezéssel született meg az újabb Vidi-bravúr

A Vidi-PAOK első félidejéről nem kell sokat írni, mert gyakorlatilag semmi nem történt. A második félidőt viszont nagyon jól kezdte a magyar csapat,
fel 0 le
24.hu 24.hu

Európa Liga: Vidi-Paok (élő)

A meglepetés erejében már nem bízhat a Vidi, de az idegenbeli győzelem meghozhatta a szükséges önbizalmat.
fel 0 le
24.hu 24.hu

EL: a görögök fogadkoznak, nem nézik már le a Vidit

A PAOK román edzője szerint nyerni jönnek Budapestre.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Újra a MOL Vidiből honosíthat magának a magyar válogatott

A francia játékos papírjait már beadhatták.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Még soha senki nem nyert annyi pénzt, mint a MOL Vidi

Mutatjuk a matekot, amely alapján kiderült, ugyan még csak az EL-csoportkör felénél járunk, de a fehérvári csapat eddig begyűjtött UEFA-díja már most magyar csúcs.

Orbán cseh magánrepülővel mehetett a Vidi meccsére

A gép egy Cessna 680 Citation Sovereign típusú magánrepülő.
fel 0 le
24.hu 24.hu

NB I: Kisvárdán égett embereset a MOL Vidi

A magyar bajnok nem bírt a kiesés elől menekülő kiscsapattal.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Európa Liga: „Orbán Viktor szeme láttára”

A görög lapok megérdemelt Vidi-sikerről írna. Van amelyik kitért arra is, hogy Magyarország miniszterelnöke a helyszínen szurkolta végig a mérkőzést.
fel 0 le
24.hu 24.hu

MOL Vidi siker titka: fogadjuk el, ez a mi focink

A 14 éve nem látott magyar futballsiker elemzése.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Ha lemaradt volna: itt vannak a pazar Vidi-gólok

Afehérvári csapat hatalmas bravúrt végrehajtva megszerezte első győzelmét az Európa Liga csoportkörében a görög bajnokságban eddig hétből hét győzelmet arató PAOK otthonában.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Ráfizetett a túlzott magabiztosságra a Vidi ellenfele

Nikolic szerint a pesti meccsen nehezebb dolguk lesz a PAOK ellen, mert a görögök már tudják, mire számíthatnak.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Ezzel a fejessel lett kétgólos a Vidi előnye

Stopira remekül érkezett a szögletre
fel 0 le
24.hu 24.hu

Az első szögletből jött a második Vidi-gól!

Egy kisszöglet után Huszti adta be a labdát, Stopira pedig otthagyta Leo Matost, és szép gólt fejelt. Alakul ez! A Vidi az első szögletét végezte el a