Az olimpiai bajnok 16 évesen világbajnok is lett

Megvan az orosz Zagitova még hiányzó trófeája.
fel 0 le
Index Index

Visszavonul Knoch Viktor, olimpiai aranyérmes korcsolyázó

A phjongcshangi bajnok váltó tagja egy éves pihenő után döntött így. Heidum és Keszler is abbahagyja.
fel 0 le
Index Index

Mikaela Shiffrin mindent vitt

Négy trófeával zárta a szezont a sízőzseni.
fel 0 le
Index Index

Mégsem használt tiltott segédeszközt, visszakapta futamgyőzelmét a német síző

Stefan Luitzt élete első világkupa-futamgyőzelmétől fosztották meg, a Sportdöntőbíróság szerint jogtalanul.
fel 0 le
Index Index

A hátára zuhant a síugró, de így járt jobban

A finn Forsström alig kezdte meg a repülést, amikor túl sok levegőt kapott, 90-nel zúgott le.
fel 0 le
Index Index

Pusztulnia kell a vb-aranyért épített gigahóembernek

A lengyel síugró, Kubacki kapta ajándékba falujától, de milliós bírságot kaphatnak miatta.
fel 0 le
Index Index

Német aranyérem a sílövő-vb-n

Arnd Peiffer egyszer sem hibázott a férfiak 20 kilométeres egyéni versenyén.
fel 0 le
Index Index

A 22 éves japán síugrót már nem lehet utolérni, történelmet írt

Az oslói versenyt a norvég Johansson nyerte. Kobajasi viszont az első nem európai összetett-győztes lett.
fel 0 le
Index Index

Vb-bronzérmes lett a magyar gyorskorcsolyaváltó

A magyar csapat sorozatban az ötödik vb-ről tér haza éremmel.
fel 0 le
Index Index

Liu Shaolin Sándort megint kizárták a gyorskorcsolya vb-n

A magyar olimpiai bajnok háromból három számot fejezett be kizárással a szófiai vb-n.
fel 0 le
Index Index

Shiffrin újabb rekordjával a halhatatlanok közé emelkedett

Az amerikai síző minden idők legtöbb győzelmét szerezte egy szezonban, húszéves csúcs dőlt meg.
fel 0 le
Index Index

A verseny előtt kizárták Liu Shaolint a vb-n

Szinte biztos, hogy érmet bukott el az olimpiai bajnok magyar. Bocsánatot kért mindenkitől.
fel 0 le
Index Index

Liu Shaolint kizárták első helye után a vb-n

Megnyerte az elődöntőt 1500 méteren, de az egyik előzését szabálytalannak gondolták.
fel 0 le
Index Index

A torokbetegség sem tudta legyűrni Kuzminát a sílövő-vb-n

Betegsége ellenére a szlovák sportoló nyerte a nők a nők 7,5 km-es sprintversenyét Östersundban.
fel 0 le
Index Index

A norvégoké az első arany a sílövő-vb-n

2013-ben nyert újra vegyesváltóban Norvégia.
fel 0 le
Index Index

35 ezer eurót gyűjtött a tiszta versenyzéshez, közben nyomta a vérdoppingot

Pofátlanul átverte szponzorait a sífutó, akinek Lucky Luke néven tárolták vérét.
fel 0 le
Index Index

Összetenném a két kezem, ha döntős a váltó

A szófiai rövid pályás gyorskorcsolya vb-n Liu Shaoang sérülése miatt szerényebbek a remények.