Nincs megállás: Fucsovics életében először jutott ATP 500-as döntőbe

A torna negyedik kiemeltje lesz az ellenfele.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Fucsovics Márton türelmes játékkal jutott elődöntőbe

Késő este lépett pályára Rotterdamban, de megőrizte hidegvérét és szettet sem engedett ellenfelének. The post Fucsovics Márton türelmes játékkal jutott elődöntőbe first appeared on 24.hu.
fel 0 le
Index Index

Fucsovics Márton már negyeddöntős Rotterdamban

Ezúttal két sima szettben győzött, a spanyol Davidovich ellen.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Fucsovics ismét magasabban jegyzett riválist győzött le

A magyar teniszező már negyeddöntős Rotterdamban. The post Fucsovics ismét magasabban jegyzett riválist győzött le first appeared on 24.hu.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Babos Tímea földhöz vágta és elrúgta az ütőjét

De ez sem segített a lyoni tenisztorna második fordulójában. The post Babos Tímea földhöz vágta és elrúgta az ütőjét first appeared on 24.hu.
fel 0 le
Index Index

Fucsovics kiejtette az amerikai szervagépet

Egy gyors brékváltás után egyikük sem hibázott az éjszakába nyúló meccsen.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Fucsovicsot kicsit megkínozták a rotterdami szervezők

A magyar teniszező éjszaka lépett pályára, de nagy csatában legyőzte ellenfelét. The post Fucsovicsot kicsit megkínozták a rotterdami szervezők first appeared on 24.hu.
fel 0 le
Index Index

Első ATP-tornáján indult, meg is nyerte a 19 éves tehetség

Az argentin teniszező a versenyt megelőzően 335. helyen állt a világranglistán.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Egy 19 éves teniszező olyan bravúrt csinált, amire 17 éve nem volt példa

Megkapta a lehetőséget, és élni is tudott vele! The post Egy 19 éves teniszező olyan bravúrt csinált, amire 17 éve nem volt példa first appeared on 24.hu.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Fucsovics Márton 400 milliós tornán jutott főtáblára

A magyar teniszező az 1,12 millió euró díjazású rotterdami keménypályás férfi tenisztornán két játszmában nyert. The post Fucsovics Márton 400 milliós tornán jutott főtáblára first appeared on 24.hu.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Lázár Jánosék találtak még egymilliárd forintnyi hiányt a teniszszövetségnél

Az MTSZ több feljelentést is tett a kitűnően felelőtlen gazdálkodás miatt. The post Lázár Jánosék találtak még egymilliárd forintnyi hiányt a teniszszövetségnél first appeared on 24.hu.
fel 0 le
Index Index

„Halhatatlan” lett a legfiatalabb világelső

Lleyton Hewitt bekerült a tenisz Hírességek Csarnokába.
fel 0 le
Index Index

Andy Murray szerint az üldözők távol vannak a „nagy hármastól”

„Szorosabb döntőre számítottam, de pontosan tudom, Novak mennyire jó.”
fel 0 le
Index Index

Fucsovics Márton három helyet rontott a világranglistán

Továbbra is Novak Djokovics vezet, az Australian Openen döntőt játszó Danyiil Medvegyev feljött a harmadik helyre.
fel 0 le
Index Index

Djokovics: Danyiil biztosan nyer majd GS-tornát, de még várjon pár évet

Rod Laver is gratulált a világelső kilencedik Australian Open-sikeréhez.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Djokovic leütötte riválisát a pályáról, kilencedszer nyerte meg az Australian Opent

Lassan olyanná válik számára a melbourne-i torna, mint amilyen a Roland Garros Rafael Nadalnak. The post Djokovic leütötte riválisát a pályáról, kilencedszer nyerte meg az Australian Opent first appeared on 24.hu.
fel 0 le
Index Index

Djokovics iskolázott a döntőben, még mindig ő Ausztrália királya

A világelső kilencből kilenc megnyert AusOpen-finálénál tart.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Oszakát nem lehet legyőzni, ha GS-döntőt játszik

Másodszor lett az Australian Open királynője, nem hagyott esélyt az amerikai Bradynek. The post Oszakát nem lehet legyőzni, ha GS-döntőt játszik first appeared on 24.hu.