#közvetítés

Index Index

Magyarország–Wales - Magyarország–Wales futball-Eb-seletjező közvetítése percről percre

A magyar futballválogatott egy győzelemmel életben tarthatja az Eb-kijutás reményét. Dzsudzsákék most elsők a csoportban, de még nehéz meccsek várnak rájuk. Rossi kapitány büntetése miatt nem ülhet a kispadon.
fel 0 le
Origo Origo

A horvátok után újabb nagyvadat ejthetnek el Dzsudzsákék

Pontszerzéssel csoportelsőként mehet nyári szünetre a magyar válogatott.
fel 0 le
Origo Origo

Története során először lehet BL-győztes a Fradi pólócsapata

A magyar csapat a címvédő Olympiakosszal játszik a döntőben.
fel 0 le
Index Index

Azerbajdzsán–Magyarország - Azerbajzsdán–Magyarország futball-Európa-bajnoki selejtező közvetítése percről percre

A magyar futballválogatott Bakuba három pontért megy. Ha versenyben akarnak maradni Dzsudzsákék az Eb-ért, nyerniük is kell. Rossi kapitány szerint minden a mentalitáson fog múlni.
fel 0 le
Index Index

Azerbajdzsán–Magyarország - Azerbajdzsán–Magyarország futball-Európa-bajnoki selejtező közvetítése percről percre

A védő Willi Orbán két gólt szerzett, az élete első válogatott meccsét játszó Holman Dávid is betalált. A válogatott pontrúgásokból volt leginkább veszélyes, de dominált a meccs nagy részében. Rossi kapitányt elküldték a kispadtól az utolsó percekben.
fel 0 le
Origo Origo

Sorsdöntő lenne megszakítani az idegenbeli rossz sorozatot

Szoboszlaival és Dzsudzsákkal a kezdőben nyerne Bakuban a magyar labdarúgó-válogatott.
fel 0 le
Index Index

A Vardar Szkopje–Veszprém kézilabda BL-döntő közvetítése

Nagy László utolsó meccsén nyerheti első BL-címét a negyedszer döntős Veszprém. Nagy és a másik sérült, Sterbik is vállalja a játékot az elődöntőben hétgólos hátrányból felálló Vardar ellen. Kövesse élőben a Bajnokok Ligája döntőjét!
fel 0 le
Origo Origo

Legyen végre veszprémi örömünnep a BL-ben!

A macedón Vardar Szkopje ellen érhetnek a csúcsra Nagy Lászlóék.
fel 0 le
Index Index

BL-döntő: Tottenham–Liverpool

Gyászszünettel indul a madridi BL-döntő José Antonio Reyes halála miatt. Mindkét csapat drámai elődöntő után jutott el Madridba, a Liverpool 2005 után nyerne újra Bajnokok Ligáját, a Tottenhem története legnagyobb sikerére készül. Kövesse élőben!
fel 0 le
Index Index

Egy korai tizenegyessel és egy kései lövéssel nyerte hatodik Bajnokok Ligáját a Liverpool. A Tottenham a 2. perctől hátrányban játszott, helyzetekig jutott csak, de megtörni nem tudta a Liverpoolt.
fel 0 le
Origo Origo

Az elődöntő hősei nélkül kezd a Tottenham és a Liverpool a BL-döntőben

Madridban találkozik Pochettino és Klopp csapata, Harry Kane visszatér.
fel 0 le
Index Index

A Veszprém-Kielce kézilabda BL-elődöntő közvetítése

Három év után juthat újra Bajnokok Ligája-döntőbe a Veszprém, ehhez a negyeddöntőben a PSG-t kiejtő Kielcét kell legyőzni. Nagy László két utolsó mérkőzésére készül, ez is erőt adhat a magyar bajnoknak, ami november óta veretlen nemzetközi meccsen. Kövesse a BL-elődöntőt!
fel 0 le
Index Index

Csodás játékkal verte a Veszprém a Kielcét, újra BL-döntős - A Veszprém-Kielce kézilabda BL-elődöntő közvetítése

A fantasztikusan védő Sterbik Árpád az első, Nagy László a második félidőben esett ki a csapatból, de a legjobb védő Blaž Blagotinšek kiállítását is elviselte a Veszprém, és a második félidő végén felőrölte a Kielcét, ami nem tudott megújulni. 2016-ban Talant Dujsebajev legyőzte a Veszprémet a döntőben, de David Davis túljutott rajta.
fel 0 le
Origo Origo

A BL-döntőért harcol a Veszprém Kölnben

Lenne miért visszavágni a lengyel Kielcének. Nagy Lászlóék magabiztosan várják az elődöntőt.
fel 0 le
Index Index

Chelsea–Arsenal - Európa Liga-döntő: Chelsea–Arsenal-meccs közvetítése percről percre

Az Európa Liga azerbajdzsáni döntője egy angol bajnokinak is beillene. A Chelsea edzőt menthet, az Arsenal Bajnokok Ligája-indulást harcolhat ki egy győzelemmel. Hazard trófeával búcsúzhat csapatától.
fel 0 le
Index Index

Az angol derbi a második félidőben dőlt el. Giroud gólja után felgyorsultak az események. Az Arsenal 3-0 után szépített, de már nem tudott hajrázni. A kétgólos Hazard zárta le a meccset.
fel 0 le
Origo Origo

Londoni rangadó az Európa-liga trófeájáért

Az Arsenal és a Chelsea összecsapása előbbi csapat számára még egy BL-helyet is kínál.
fel 0 le
Origo Origo

Honvéd-MOL Vidi a Magyar Kupáért

Mindkét csapat a trófea megszerzésével koronázná meg a szezonját.
fel 0 le
Index Index

A Rosztov-Don–Győri ETO női kézi-BL-döntő élő közvetítése

A Győr sorban harmadik BL-győzelmét szerezhetné, ezért az orosz válogatott és a világválogatott keverékeként felfogható orosz Rosztov-Dont kell verni, amit a Győr korábbi edzője, Ambros Martín irányít. Kőkemény meccsre és sok gólra számíthatunk, kövesse!
fel 0 le
Index Index

A Vipers Kristiansand–Győri ETO női kézi-BL-elődöntő élő közvetítése

A kétszeres címvédő magyar csapat az elődöntő esélyese, de a Győr nem veheti félvállról a friss norvég bajnok Vipers elleni mérkőzést. Ha nyer, sorban negyedszer döntőzhet a magyar csapat. Kövesse a mérkőzést!