#közvetítés

Origo Origo

Ha Fradi legyőzi a Honvédot, már bajnok

Rebrov csapata tavaly a 30. fordulóban nyerte meg az OTP Bank Ligát, akkor is a Honvéd volt az ellenfél.
fel 0 le
Origo Origo

Az Újpest ellen tehet nagy lépést a Fradi a bajnoki cím felé

Ha Szergej Rebrov csapata győz a Szusza Ferenc Stadionban, kilenc pont az előnye a Fehérvár előtt.
fel 0 le
Origo Origo

Fradi-Debrecen rangadóval indul újra az NB I - az első meccs élőben az Origón

Szergej Rebrov csapata megléphet az üldözőktől.
fel 0 le
Origo Origo

A bajnoki címről is dönthet az El Clásico

A második helyen álló Real Madrid a Santiago Bernabéu stadionban fogadja az ősi rivális, első Barcelonát.
fel 0 le
Origo Origo

A bajnoki címről is dönthet a Fradi és a Vidi rangadója

A fehérváriak megszakítanák a bajnokcsapat 46 mérkőzéses hazai veretlenségét.
fel 0 le
Origo Origo

A férfi vízilabda-válogatott 21 év után nyerhet ismét Európa-bajnokságot

Märcz Tamás csapata a csoportkörben 11-11-es döntetlent játszott a spanyol válogatottal.
fel 0 le
Index Index

A Magyarország–Spanyolország férfi vízilabda-Eb-döntő közvetítése

21 év után lehet újra Európa-bajnok a magyar pólóválogatott, ehhez a két éve Eb-ezüstérmes spanyolokat kell verni. Az olimpiai kvóta már megvan, Märcz Tamás csapata felszabadultan játszhat a hazai közönség előtt.
fel 0 le
Index Index

21 év után Európa-bajnok a férfi pólóválogatott, büntetőkkel verték Spanyolországot

Nehezen indult be a döntőben Märcz Tamás csapata, amely 9-9-es döntetlen után ötméteresekkel 14-13-ra verte a döntőben Spanyolországot. A döntőt büntetőt az utolsó két dobásra beállt Vogel Soma fogta.
fel 0 le
Origo Origo

A férfi pólóválogatott a hazai Eb-döntőért és az olimpiai kvótáért játszik

A magyar csapat Eb-meccsen még sosem győzte le Montenegrót. Itt az ideje.
fel 0 le
Origo Origo

A női vízilabda-válogatott a spanyol csapattal játszik a hazai Eb-döntőért

A két csapat legutóbbi öt mérkőzését a spanyolok nyerték, itt az idő a visszavágásra.
fel 0 le
Origo Origo

Az Eb-elődöntőért és az olimpiai selejtezőért játszik a kéziválogatott

Gulyás István csapatának elég egy pontot szereznie Portugália ellen, hogy áprilisban Tokióért játszhasson.
fel 0 le
Index Index

Portugália-Magyarország - A Magyarország-Portugália férfi kézilabda-Eb-csoportmeccs közvetítése

Portugália ellen játssza utolsó középdöntős meccsét a magyar kézilabda-válogatott az Európa-bajnokságon, az olimpiai selejtező és az elődöntőbe jutás a tét. Kövesse velünk online a meccset!
fel 0 le
Index Index

Portugália-Magyarország - A Portugália–Magyarország férfi kézilabda-Eb-csoportmeccs közvetítése

34-26-ra kapott ki Portugáliától a magyar kézilabda-válogatott az Eb-középdöntőben, ezzel elúszott az olimpia.
fel 0 le
Index Index

Magyarország–Svédország - A Magyarország–Svédország férfi kézilabda-Eb-csoportmeccs közvetítése

A történelmi Eb-elődöntő még nem, az olimpiai selejtező viszont már meglehet a férfi kéziseknek, de ehhez verni kell a házigazda, eddig nullpontos, tehát a becsületükért küzdő svédeket.
fel 0 le
Index Index

A végére szétesett a magyar válogatott a svédek elleni Eb-csoportmeccsen, az utolsó 13 percben gólt sem dobva, 0-6-os sorozattal úszott el a meccs, 18-24 lett a vége.. Az olimpiai selejtező még meglehet a portugálok ellen, az elődöntőbe jutás viszont veszélybe került.
fel 0 le
Origo Origo

Svédország ellen folytathatja remek sorozatát a kézilabda-válogatott

Egy újabb győzelemmel az olimpiai selejtező és az elődöntő is nagyon közel kerülhet.
fel 0 le
Origo Origo

A kézillabda-Eb talán legfontosabb meccse vár a magyar válogatottra

A tornán kiválóan szereplő Szlovénia ellen nem lesz könnyű dolguk Mikler Rolandéknak
fel 0 le
Index Index

Szlovénia–Magyarország - Kézilabda-Eb, középdöntő: a szlovén–magyar meccs közvetítése percről percre

Az erőn felül teljesítő kézilabda-válogatott korábbi kapitányával, Vranjessal és Szlovéniával néz szembe az Eb középdöntőjében. A szlovénok eddig minden meccsüket megnyerték.
fel 0 le
Index Index

A szlovén átlövők uralták az első félidőt a Eb középdöntőjében, de a másodikban feljavult a kapusteljesítmény és a védekezés is. Ligetvári és Bánhidi bombái ellen pedig nem volt ellenszer.