#közvetítés

Origo Origo

A kézillabda-Eb talán legfontosabb meccse vár a magyar válogatottra

A tornán kiválóan szereplő Szlovénia ellen nem lesz könnyű dolguk Mikler Rolandéknak
fel 0 le
Index Index

Szlovénia–Magyarország - Kézilabda-Eb, középdöntő: a szlovén–magyar meccs közvetítése percről percre

Az erőn felül teljesítő kézilabda-válogatott korábbi kapitányával, Vranjessal és Szlovéniával néz szembe az Eb középdöntőjében. A szlovénok eddig minden meccsüket megnyerték.
fel 0 le
Index Index

A szlovén átlövők uralták az első félidőt a Eb középdöntőjében, de a másodikban feljavult a kapusteljesítmény és a védekezés is. Ligetvári és Bánhidi bombái ellen pedig nem volt ellenszer.
fel 0 le
Origo Origo

Norvégia ellen folytatódhat a magyar férfi kéziválogatott Eb-csodája

Gulyás István csapata megkezdte a szereplését a középdöntőben.
fel 0 le
Index Index

Norvégia-Magyarország - A Norvégia-Magyarország középdöntős mérkőzés közvetítése a kézilabda-Eb-ről

A bravúrgyőzelmek után megkezdi a középdöntős szereplést a férfi kézilabda-válogatott az Európa-bajnokságon. Az ellenfél Norvégia, amely a torna egyik favoritja. Kövesse online a mérkőzést!
fel 0 le
Index Index

fel 0 le
Origo Origo

Izland ellen játszik sorsdöntő Eb-meccset a férfi kéziválogatott

Ha a magyar válogatott nem kap ki, biztosan továbbjut.
fel 0 le
Index Index

Izland-Magyarország - A Magyarország-Izland férfi kézilabda Eb-mérkőzés közvetítése

A férfi kézilabda-válogatott Izland ellen játssza utolsó csoportmeccsét az Európa-bajnokságon. A továbbjutás a tét.
fel 0 le
Index Index

A magyar férfi kézilabda-válogatott fantasztikus második félidőt produkálva 24-18-ra nyert Izland ellen az Eb utolsó csoportmeccsén, ezzel veretlenül jutott be a középdöntőbe.
fel 0 le
Origo Origo

A világbajnok ellen folytatják a magyarok a kézilabda-Eb-n

Dánia legyőzése óriási bravúr lenne. Ezzel tovább is jutna a magyar válogatott.
fel 0 le
Index Index

Dánia-Magyarország - A Magyarország-Dánia férfi kézilabda Eb-mérkőzés közvetítése

A férfi kézilabda-válogatott győzelemmel indított az Európa-bajnokságon, hétfői meccsén viszont már a világbajnok dánok ellen kellene helytállnia. Kemény menet lesz, kövesse online!
fel 0 le
Index Index

fel 0 le
Index Index

A Magyarország–Oroszország férfi kézilabda Eb-csoportmeccs közvetítése élőben

Az Eb-csoportból továbbjutás is múlhat az oroszok elleni első csoportmeccsen a megfiatalított magyar kéziválogatottnak. 2019-ben nem kaptunk ki tőlük az Eb-selejtezőkön, de azóta mindkét keret átalakult. Az orosz szélsők megállítása kulcsfontosságú lehet, kövesse!
fel 0 le
Origo Origo

Az oroszok ellen kezdi meg az Eb-szereplést a férfi kézilabda-válogatott

Nem Gulyás István csapata számít a meccs esélyesének, izlandi-dán meccs lesz még a csoportunkban.
fel 0 le
Index Index

Magyar-orosz 26-25, győzelemmel kezdte az Eb-t a kéziválogatott - A Magyarország–Oroszország férfi kézilabda Eb-csoportmeccs közvetítése élőben

Mikler bravúrja nagyon kellett az utolsó fél percen belül, de győzelemmel kezte az Eb-csoportkört a magyar válogatott. Volt 4 gól is az előny, a végére egy maradt, 26-25 a vége az oroszok ellen. Nagy lépést tettünk a továbbjutás felé.
fel 0 le
24.hu 24.hu

Elképesztő összeget gyűjtöttek a bozóttüzek elleni harchoz

A streamerek a Twitchen kalapozták össze a pénzt egy maratoni közvetítéssel.
fel 0 le
Origo Origo

Az egyik legfeszültebb Barca-Real jöhet

A katalán tüntetések miatt elhalasztott meccsen mindkét csapatnak nagy a tét.
fel 0 le
Index Index

Barcelona-Real Madrid - A spanyol futballbajnokság első El Clasicója a 2019-20-as szezonból percről percre

A spanyol bajnokság első helye a tét a szezon első El Clásicóján. Októberről halasztották karácsony elé a meccset, amit katalán aktivisták terveznek megzavarni. Élőben a spanyol csúcsrangadó.
fel 0 le
Index Index

fel 0 le
Origo Origo

Továbbléphet a Fradi a csoportkörből

Ehhez azonban feltétlenül győznie kell a magyar bajnoknak Razgradban. A csoport másik meccsén Espanyol-CSZKA 0-0.