#közvetítés

Index Index

Dánia-Magyarország - A dán-magyar vb-meccs percről percre

A férfi kézi-világbajnokság legerősebb csapatával játszik Magyarország. Egyértelműen Dánia a favorit, a vb előtt azonban már megmutattuk, hogy bárkit képesek vagyunk legyőzni. Kövesse a meccset az Indexen!
fel 0 le
Index Index

fel 0 le
Index Index

Svédország-Magyarország - A Svédország–Magyarország férfi kézilabda-vb-csoportmeccs közvetítése percről percre

A csoportgyőzelemért játszik egymással Magyarország és Svédország. Ha győzünk, három pontot vihetünk magunkkal a középdöntőbe és a sorsolásunk is könnyebb lenne a férfi kézi-vb-n. Svédország a favorit, de okozhatunk meglepetést. Kövesse meccset élőben az Indexen!
fel 0 le
Index Index

fel 0 le
Index Index

Magyarország-Egyiptom - A magyar-egyiptomi meccs percről percre

A magyar férfi kézilabda-válogatott Egyiptom ellen a továbbjutásért játszik. Ha nyer, nemcsak ott lesz a középdöntőben, hanem minimum 2 ponttal kezdi a vb legfontosabb szakaszát. Kövesse élőben!
fel 0 le
Index Index

fel 0 le
Index Index

Magyarország-Katar - A magyar-katari vb-meccs percről percre

Az egyik legfontosabb meccsünk jön a kézi-vb-n, hiszen az argentinok elleni pontvesztés után nem hibázhatunk a négy éve még vb-döntős Katar ellen.
fel 0 le
Index Index

Kifogástalan játékkal vertük Katart - A magyar-katari vb-meccs percről percre

Kiválóan kezdtünk Katar ellen a kézi-vb-n, második félidőben Balogh Zsolt kiválása okozott némi gondot, de hamar helyreállt a rend. Szinte kifogástalan védekezéssel és támadásokkal nyertünk ezen a fontos meccsen.

Index Index

Magyarország-Argentína - A Magyarország-Argentína férfi kézilabda-vb-csoportmeccs közvetítése percről percre

Argentínával kezdünk a férfi kézi-vb-n, Nagy László is a keretben, kötelező a győzelem. A vb győztese automatikusan kijut a 2020-as tokiói olimpiára, a 2-7. helyezettek pedig részt vehetnek az olimpiai selejtezőkön. Kövesse a mérkőzést percről percre az Indexen.
fel 0 le
Index Index

Argentínával kezdtünk a férfi kézi-vb-n, de a várt könnyed győzelem helyett örülhetünk, hogy legalább a döntetlen összejött. Támadásban és védekezésben is rengeteg volt az érthetetlen hiba, ilyen játékkal Angola is veszélyt jelent majd ránk.
fel 0 le
Index Index

Mol Vidi FC – Chelsea - A Vidi utolsó Európa Liga-csoportmeccsének közvetítése

Nehéz helyzetben a Vidi, mindenképp pontot kell szereznie a Chelsea ellen, hogy legyen esélye továbbjutni az Európa Liga csoportköréből. Az angol csapat számára már tét nélküli a mérkőzés, ez nekünk jó, de kell a PAOK is a sikerhez. Kövesse a mérkőzést online az Indexen!